DELEN

Auger-Aliassime viert tennissucces in Antwerpen, Musetti is de beste in Napels

Eimert Pruis • 21:03, 23-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024
Eimert Pruis • 21:03, 23-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024

Félix Auger-Aliassime heeft het indoortoernooi van Antwerpen gewonnen. De 22-jarige Canadees versloeg in de finale de Amerikaan Sebastian Korda met 6-3 6-4.

Voor Auger-Aliassime is het zijn 2e titel op rij. Vorig weekend was hij de beste in Florence. De nummer 10 van de wereld, die als 2e geplaatst was in Antwerpen, heeft zijn laatste 8 wedstrijden gewonnen.

ATP Finals

Auger-Aliassime is dicht bij plaatsing voor de ATP Finals, het eindejaarstoernooi dat volgende maand in Turijn wordt gespeeld. Hij is de nummer 7 op de jaarranglijst.

Musetti in Napels

De Italiaan Lorenzo Musetti veroverde de titel op het hardcourttoernooi van Napels. In de eindstrijd was hij met 7-6 (5) 6-2 te sterk voor zijn landgenoot Matteo Berrettini, die als 2e geplaatst was en een wildcard in ontvangst had genomen.

2e titel

De 20-jarige Musetti, die de hele week geen set afstond, pakte in eigen land de 2e titel uit zijn loopbaan. In de zomer was hij ook de beste in Hamburg.

Uniek toernooi

Het toernooi van Napels stond eenmalig op de kalender, als vervanging van enkele geschrapte toernooien - vanwege het coronavirus - in Azië.