DELEN

😂 | HAHA! Nick Kyrgios speelt met Daniil Medvedev en pakt punt op hilarische wijze

Trevor Wagener â€¢ 14:07, 05-09-2022 / Laatste Update: 14:35, 06-08-2024
Trevor Wagener â€¢ 14:07, 05-09-2022 / Laatste Update: 14:35, 06-08-2024

Tenniseindbaas Nick Kyrgios liet in zijn gewonnen 8ste finale-partij (7-6 (11) 3-6 6-3 6-2) tegen Daniil Medvedev zien waarom hij zo'n grandioos goede tennisser is. De 27-jarige Australiër had tegen de titelverdediger een punt al lang binnen, maar besloot het karweitje toch zelf af te maken.

De nummer 1 van de wereld had geen antwoord op een keiharde forehand van Kyrgios. Medvedev probeerde de bal weliswaar te volleren, maar zag dat zijn poging hoe dan ook uit zou gaan. Kyrgios wachtte helemaal nergens op en nam de bal - op de helft van Medvedev - prompt uit de lucht.

Lof

Het leverde commentaar op van Medvedev bij de arbiter, terwijl Kyrgios zich kostelijk leek te vermaken. Hij kreeg na afloop dan ook de complimenten van Medvevev. "Nick is zo'n goede speler. Deze wedstrijd was van een heel hoog niveau."

Volgens de Rus kan Kyrgios de US Open winnen. "Als hij zo blijft spelen zeker. Hij was net zo goed als Novak Djokovic en Rafael Nadal."