Veteraan Richard Gasquet speelde zaterdag in Umag, Kroatië in de halve finale van het plaatselijke ATP-toernooi tegen Daniel Altmaier. De Fransman produceerde een mishit, waarna de bal helemaal naar de hoek van het stadion vloog. Pardoes op de witte Porsche, die de sponsor daar had gepakeerd. "Deuk in de auto", grapte commentator John van Lottum.
Een tennisser bij de Winterspelen; normaalgesproken is dat geen combinatie. Toch maakt Jannik Sinner graag tijd vrij om zijn gezicht te laten zien bij de Olympische Spelen in zijn thuisland. Zo duikt de nummer twee van de wereld op in een opmerkelijk rol.
Tennisser Tallon Griekspoor komt de komende periode niet meer in actie voor het Davis Cup-team. In niet mis te verstane woorden maakt hij duidelijk dat hij het helemaal gehad heeft met de Nederlandse ploeg en het huidige beleid. "Er wordt niet geluisterd naar de topspelers."
Het draaide op de Australian Open vooral om tennis, maar ook de inval van Rusland in Oekraïne houdt de gemoederen in de tenniswereld flink bezig. In Melbourne ging het zover dat een ballenmeisje er de dupe van werd. ‘Ongemakkelijk’, zo stellen oud-topsporters Ellen Hoog en Naomi van As.
Heel Nederland keek reikhalzend uit naar de komst van Australian Open-kampioen Carlos Alcaraz op het ABN Amro tennistoernooi in Rotterdam. Komend weekend zou de nummer één van de wereld de absolute publiekstrekker zijn in Ahoy, maar Alcaraz heeft een dramatische boodschap voor de fans.
Het gaat niet goed met de Nederlandse tennissters. Voor het eerst in tijden staat er geen landgenote in de top-100 van de wereld. Suzan Lamens was de afgelopen jaren vaste prik op de ranglijst, maar valt er nu uit na tegenvallende resultaten op de Australian Open en de vroege uitschakeling in Ostrava er achteraan.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!