DELEN

Roger Federer met een gelukje door op Wimbledon: 'Hij was de betere vandaag'

Bart van der Wijst • 23:18, 29-06-2021 / Laatste Update: 17:46, 06-08-2024
Roger Federer met een gelukje door op Wimbledon: 'Hij was de betere vandaag'
Bart van der Wijst • 23:18, 29-06-2021 / Laatste Update: 17:46, 06-08-2024

Roger Federer is doorgestoten naar de 2e ronde van Wimbledon. De 8-voudig winnaar van het toernooi in Londen had het lastig tegen de Fransman Adrian Mannarino, maar ging met een gelukje alsnog door. Mannarino gaf geblesseerd op, bij een 2-2 stand in sets.

Federer pakte nog de 1e set, daarna was het aan Mannarino. De Fransman speelde goed en kwam brutaal op een 2-1 voorsprong in sets.

Glijpartij

In de 4e set herpakte Federer zich. Hij snelde naar een break voorsprong in games en zag bij een 4-2 stand zijn tegenstander wegglijden. Mannarino greep naar zijn knie, alleen hij kon nog wel verder. Hij speelde de set uit, maar toen was het toch echt gebeurd met 'm. Mannarino gaf op bij een 6-4, 6-7 (3), 3-6 en 6-2 stand. "Hij was de betere vandaag, maar dat maakt nu niet meer uit", sprak een eerlijke Federer na afloop.