Zaterdag was het tijd voor echte koninklijkheid op Wimbledon. Tenniskoning Roger Federer en de hertogin van Wales, Kate Middleton, gingen de tennisbaan op om even een balletje te slaan. Middleton was ook nog even ballenmeisje en ving nog een bal voor Federer, maar dat was volgens de Zwitser niet goed. Hij corrigeerde de hertogin ook nog eventjes op haar skills als ballenmeisje.
De liefde voor Oostenrijk is vooralsnog goed zichtbaar bij Anastasia Potapova. De tennister, vriendin van haar Nederlandse collega Tallon Griekspoor, speelt voor het eerst 'thuis' in Linz en doet dat uitstekend. Ze haalde moeiteloos de kwartfinale.
Toptennisster Aryna Sabalenka was de afgelopen weken in absolute bloedvorm. De Belarussische nummer één van de wereld won het ene na het andere toernooi. Maar die opmars wordt voorlopig een halt toegeroepen. Donderdag deelt ze namelijk een droevig bericht.
Toptennisser Holger Rune zal volgende maand zijn comeback maken op de baan. Door een slepende blessure kwam hij sinds oktober niet meer in actie. De Deen heeft donderdag zijn terugkeer aangekondigd.
Letse toptennisster Jelena Ostapenko heeft woensdag duidelijk haar onvrede laten merken over het publiek. In haar eerste partij op de Linz Open werd ze afgeleid door een fan. Ze deed haar beklag bij de umpire.
Het is teamcaptain Kiki Bertens met de Nederlandse tennissters niet gelukt om zich te plaatsen voor de play-offs op de Billie Jean King Cup. Ook al won de ploeg van Georgië, door de overige resultaten in de groep is deelname aan de play-offs niet meer mogelijk.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!