DELEN

Tallon Griekspoor bereikt kwartfinales in Dubai na comeback in driesetter

16:17, 26-02-2025 / Laatste Update: 16:17, 26-02-2025
Tallon Griekspoor bereikt kwartfinales in Dubai na comeback in driesetter
i

Tallon Griekspoor. Getty Images

16:17, 26-02-2025 / Laatste Update: 16:17, 26-02-2025

Tallon Griekspoor heeft de kwartfinales van het tennistoernooi van Dubai bereikt. De nummer 1 van Nederland had weer drie sets nodig om de Fransman Ugo Humbert te verslaan.

De eerste set moest Griekspoor afgeven, het werd 4-6 voor de Franse nummer 15 van de wereld. Daarna herpakte de Nederlander zich. Hij won de laatste twee sets met 6-3 en 6-2. Daardoor staat hij in de kwartfinale.

Griekspoor neemt het daarin op tegen de winnaar van het duel tussen de Rus Daniil Medvedev en de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard.

Griekspoor is tot dusver aan een wisselvallig jaar bezig en wist alleen vorige maand in Montpellier de laatste acht te bereiken. Humbert won vorig jaar de titel in Dubai.

Robin Haase

Robin Haase bereikte met de Duitser Hendrik Jebens in Dubai de laatste vier in het dubbelspel door te winnen van het Italiaanse koppel Andrea Vavassori en Simone Bolelli: 6-4 3-6 12-10.