Juventus heeft volgens Spaanse media besloten om alsnog Memphis Depay naar Turijn te halen. Dit heeft alles te maken met de kruisbandblessure die Federico Chiesa heeft opgelopen. De Juve-aanvaller mist daardoor de rest van het seizoen.
Eerder had FC Barcelona Depay al aangeboden bij Juventus. De Catalaanse club wilde op zijn beurt Álvaro Morata naar Barcelona halen. Dat zag en ziet Juve niet zitten. Vooral omdat de Italianen niet overtuigd zijn van de kwaliteiten van de Nederlandse spits.
Bij Barcelona is Depay niet meer dé man. Nieuwe coach Xavi ziet het niet zo in de Nederlander zitten en kiest op dit moment zelfs voor Luuk de Jong. Ook Barcelona B-speler Ferran Jutglà heeft nu een streepje voor op Depay. De lusteloze invalbeurten van de Nederlandse international dragen ook niet bij aan zijn status bij Barcelona.