Leeds blijft shoppen in Salzburg: PL-club haalt ook oud-Ajacied Kristensen

Trevor Wagener • 23:34, 07-06-2022 / Laatste Update: 15:20, 06-08-2024
Trevor Wagener • 23:34, 07-06-2022 / Laatste Update: 15:20, 06-08-2024

Voormalig Ajacied Rasmus Kristensen staat op het punt om zijn transfer naar Leeds United af te ronden. Dat meldt transferjournalist Fabrizio Romano op Twitter.

Volgens de Italiaan heeft RB Salzburg, de huidige werkgever van Kristensen, een bod van 10 miljoen euro geaccepteerd. De Deen is daarbij ook al tot een mondeling akkoord gekomen. Bij Leeds wordt Kristensen herenigd met manager Jesse Marsch. Eerder had ook Brentford interesse in zijn diensten.

Shoppen in Salzburg

Met Salzburg behaalde Kristensen voor het eerst in de clubgeschiedenis de KO-fase van de Champions League. Hij wordt, na de 21-jarige Amerikaan Brenden Aaronson, de 2e zomeraankoop van Leeds. Ook Aaronson speelde in Salzburg en maakte voor 32 miljoen euro de gang naar Elland Road. Leeds kon het voorbije seizoen maar net handhaving in de Premier League veiligstellen.