Teruto Ishihara weet na bijna 5 jaar eindelijk weer hoe het is om een MMA-partij winnend af te sluiten! Bij het Urijah Faber's A1 Combat 1-event van het voorbije weekend moest José Hernandez er in de 2e ronde aan geloven.
Ishihara, bijgenaamd 'Yashabo' dat vrij vertaald boefje betekent, sloeg Hernandez na een tempoversnelling plots heel de kooi door. De gehavende Hernandez kreeg enigszins de tijd om op adem te komen, maar moest - nadat hij zelf de nodige combinaties in had gezet - er toch aan geloven.
KO Ishihara
Nadat Ishihara een 4-voudige combinatie van Hernandez vakkundig ontweek, vond hij zichzelf terug met zijn rug tegen het hek. Toen Hernandez op hem af kwam, trakteerde Ishihara hem op 2 snelle linkse stoten, vol op de kaak. Deze werden Hernandez meteen te veel: hij viel neer en na 3 afsluitende petsers zat het gevecht erop.
Door de overwinning kwam er een einde aan de zegeloze reeks van de 30-jarige Japanner. De laatste keer dat Ishihara een MMA-gevecht won, was op 22 september 2017 bij UFC Fight Night 117. Toen won hij op beslissing van Rolando Dy. Nadien volgden er ruim een hand vol nederlagen én een onbesliste partij.
Na 5 jaar
Ishihara verloor achtereenvolgens van José Alberto Quiñonez, Petr Yan (beiden 2018), Kyung Ho Kang (2019), Kazuma Sone, Antoine Green-Gibson en Levi Mowles (alle 3 in 2021). Op 17 oktober 2021 eindigde zijn gevecht met Vincius Zani in een split. Het gevecht dat dáárna gepland stond, tegen Carlos Vera, ging niet door. Ishihara bleef koel na zijn zege, maar zal diep van binnen vast meerdere vreugdesprongen gemaakt hebben!