Vitesse-supporters zijn klaar voor de bekerfinale tegen Ajax van aanstaande zondag. Woensdagavond kwamen er een hoop fans samen op de John Frost Brug met vuurwerk en fakkels. Met een mooie avondschemering leverde dat fraaie plaatjes op. Vitesse kon de steun uiteraard wel waarderen en deelde de beelden via Twitter.
Het lijkt de goede kant op te gaan met de vervelende duimblessure van de Nederlandse aanvaller Noa Lang. Zaterdag stond hij op het veld bij de training van Nederland voor de oefenpartij tegen Ecuador op dinsdag.
Noorwegen kwam naar de Johan Cruijff ArenA met een prima recente track record: het land had 530 dagen niet meer verloren. Die teller staat nu weer op nul, want Oranje stuurde de Noren naar huis met een 2-1-nederlaag. Oranje-bondscoach Ronald Koeman was content.
Het Nederlands elftal heeft voor eigen publiek de oefenwedstrijd tegen Noorwegen gewonnen. In de Johan Cruijff ArenA werd het 2-1 voor de mannen van Oranje-bondscoach Ronald Koeman. Die was na afloop in het slot van een interview wel een tikje ontstemd. "Ik vind het wel een gekke vraag."
Kees Smit maakte vrijdagavond zijn debuut voor het Nederlands elftal. De felbegeerde middenvelder van AZ is pas 20 maar mocht in de basis starten bij het oefenduel met Noorwegen. Hij is zelfkritisch na zijn eerste wedstrijd maar wel dolblij met zijn debuut. "Ik had niet verwacht zo snel hier te staan."
Met het WK voetbal 2026 in zicht werkt Oranje deze dagen twee oefenduels af. Vrijdag kwam Noorwegen op bezoek in de Johan Cruijff Arena. De gasten konden als eerste juichen, maar Nederland lachte het laatst: 2-1. Wat vonden Noorse media ervan?
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!