De transfer was al rond: nu mag Yilmaz ook daadwerkelijk de wei in voor Fortuna Sittard

Rick Kraaijeveld • 16:17, 29-07-2022 / Laatste Update: 14:55, 06-08-2024
De transfer was al rond: nu mag Yilmaz ook daadwerkelijk de wei in voor Fortuna Sittard
Rick Kraaijeveld • 16:17, 29-07-2022 / Laatste Update: 14:55, 06-08-2024

Burak Yilmaz was de stunt van de transferwindow van Fortuna Sittard. Terwijl Fortuna al wat oefenpotjes achter de rug heeft, bleef Yilmaz achterwege: hij was namelijk nog niet speelgerechtigd. Nu wel! En zaterdag kan hij gelijk in actie komen.

Yilmaz moest samen met de andere Turkse aanwinst Dogan Erdogan naar Turkije om daar verschillende papieren op te halen. De zogeheten 'Machtiging tot Voorlopig Verblijf' moesten zij daar halen. "Het IND en UWV hebben akkoord gegeven op de schriftelijke aanvragen van Fortuna Sittard", meldt de club op hun website.

Oefenen tegen VVV

Yilmaz en Erdogan mogen direct de wei in, zaterdag moet Fortuna Sittard aantreden tegen VVV-Venlo in een oefenpotje op de open dag van de Limburgse club. 1 augustus is de volgende training.

Doelpuntenmachine Burak Yilmaz?

Rondom alle hype van Yilmaz worden veel goals verwacht. Denk jij dat hij die verwachtingen waar kan maken? Dan kan je lekkere centjes pakken bij TOTO! Zij hebben speciale quoteringen voor de Turkse spits van Fortuna. Scoort hij bijvoorbeeld direct de 1e goal in het duel met Ajax, dan krijg jij 12 keer jouw inzet terug. Pakt hij een hattrick dit seizoen? Daar staat een quotering van 2,75 voor. Verwacht jij echt dat hij de doelpunten aaneen rijgt: dan kan je inzetten op meer dan 14,5 doelpunten. Dan zie je jouw inzet maar liefst 5 keer meer worden.