Ajax-spelers Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico zijn opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Argentinië tegen Uruguay en Brazilië. Beiden behoren al een tijdje tot de vaste selectie van bondscoach Lionel Scaloni. Tagliafico zit bij Ajax voornamelijk op de bank, maar mag zich binnenkort toch weer melden bij de nationale ploeg.
Aanvoerder Lionel Messi is ook opgeroepen, hoewel de aanvaller van Paris Saint-Germain met een spierblessure kampt.
Stand van zaken
Argentinië staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep op de 2e plaats, achter Brazilië. Beide landen zijn nog ongeslagen, maar de Argentijnen speelden al 4 keer gelijk en hebben 6 punten minder dan de Brazilianen. De top-4 in Zuid-Amerika plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.
Antony bij Brazilië
Argentinië speelt op 12 november uit tegen Uruguay en ontvangt 4 dagen later Brazilië in San Juan. Ajax-aanvaller Antony behoort tot de Braziliaanse selectie. Begin september werd het 1e duel tussen de 2 grootmachten in São Paulo gestaakt. Aan het begin van de wedstrijd kwamen medewerkers van de Braziliaanse gezondheidsdienst het veld op, omdat enkele Argentijnse voetballers zich niet aan de coronaregels zouden hebben gehouden.
Check hier de volledige selectie van Argentinië: