Het draait nog voor geen meter bij Ajax. Ook niet gek, gezien het aantal nieuwe spelers dat is gekomen. Maar de interlandperiode kwam om die reden wel op een ongelukkig moment. Veel van de aanwinsten speelden voor hun nationale team mee en konden bij Ajax dus niet op elkaar ingespeeld raken. Check hier wanneer die internationals weer terugkeren bij Ajax.
Voor trainer Maurice Steijn is het lekker om de spelers zo snel mogelijk weer terug te hebben, zodat hij ze kan klaarstomen voor FC Twente-uit. Die wedstrijd staat komende zondag op het programma. Daarna wachten direct de duels tegen Olympique Marseille (thuis) in de Europa League en tegen Feyenoord (thuis) in de Eredivisie. Do or die-weken!
Wanneer keren de internationals van Ajax terug?
Josip Sutalo - laatste wedstrijd (met Kroatië) op maandag 11 september
Borna Sosa - laatste wedstrijd (met Kroatië) op maandag 11 september
Benjamin Tahirovic - laatste wedstrijd (met Bosnië) op maandag 11 september
Kristian Hlynsson - laatste wedstrijd (met IJsland) op maandag 11 september
Anton Gaaei - laatste wedstrijd (met Denemarken onder 21) op maandag 11 september
Georges Mikautadze - laatste wedstrijd (met Georgië) op dinsdag 12 september
Mika Godts - laatste wedstrijd (met België onder 19) op dinsdag 12 september
Forbs - laatste wedstrijd (met Portugal onder 21) op dinsdag 12 september
Sivert Mannsverk - laatste wedstrijd (met Noorwegen onder 21) op dinsdag 12 september
Kenneth Taylor, Anass Salah-Eddine en Jorrel Hato gaan op dinsdag 12 september met Jong Oranje op bezoek bij de leeftijdsgenoten uit Noord-Macedonië. Devyne Rensch keerde al terug in Amsterdam vanwege privéredenen. Steven Berghuis is met Oranje ook al klaar voor deze interlandperiode.
Wie bleven er in Amsterdam?
Natuurlijk bleef ook een aantal jongens in Amsterdam om verder te trainen onder Steijn. Jay Gorter, Diant Ramaj, Jakov Medic, Gastón Avila, Branco van den Boomen, Chuba Akpom en de (licht)geblesseerden Steven Bergwijn en Brian Brobbey bleven in Amsterdam.
)