Jordan Henderson kán zaterdagavond zijn debuut maken voor Ajax. De Engels international heeft zijn werkvergunning binnen en is dus nu officieel lid van de selectie van de Amsterdammers. Hij meldde zich woensdagmiddag voor het eerst op de training van Ajax.
Met de werkvergunning is het laatste papierwerk geregeld en staat niks het debuut van Henderson meer in de weg. Het is aan trainer John van 't Schip of Henderson in de uitwedstrijd bij Heracles al laat spelen. Na Ajax - RKC zei de coach al dat hij moet nadenken over Heracles-uit.
Debuut op kunstgras?
Van 't Schip twijfelt namelijk of het verstandig is om Henderson te laten debuteren op het kunstgras in het Erve Asito-stadion van Heracles in Almelo. "We zullen met hem kijken hoe hij zich voelt en of het gaat gebeuren. Daar kan ik nu nog niet zo veel over zeggen", zei de trainer op de vorige persconferentie.
Ajax-PSV
Mocht Ajax het niet aandurven met Henderson op kunstgras, dan kan de middenvelder een week later zijn debuut maken tijdens de topwedstrijd tegen PSV. Die wedstrijd is op zaterdagavond 3 februari om 20:00 uur in de Johan Cruijff Arena.
)