Almere City heeft vrijdag weer een wedstrijd gewonnen. Het team van Jeroen Rijsdijk deed dat op bezoek bij FC Eindhoven: 1-3. De achterstand op nummer 2 De Graafschap bedraagt nog 1 punt.
De Graafschap speelt later op de avond (21.00 uur) wel nog uit bij Telstar. Nummer 4 NAC Breda, dat 3 punten minder heeft dan Almere, krijgt bezoek van Helmond Sport.
Interim-trainer Rijsdijk
Voor Almere City was het de 2e opeenvolgende zege, na het onverwachte vertrek van trainer Ole Tobiasen. Afgelopen zaterdag werd Excelsior al met 4-1 verslagen bij het debuut van Rijsdijk in het betaald voetbal. Rijsdijk was al assistent-trainer bij Almere City en werkte eerder als hoofdtrainer bij Excelsior Maassluis en Jong Sparta Rotterdam.
Wedstrijdverloop
Bij rust leidde Almere City al met 1-3. De sterke spits Thomas Verheydt (2) en Xian Emmers scoorden voor de bezoekers, Hugo Botermans voor de thuisclub.
)