Antony gaat zondag met Ajax op bezoek in de Kuip, voor de wedstrijd tegen Feyenoord. De rechtsbuiten zal dan tegenover Tyrell Malacia staan, de linksback van Feyenoord. Antony verwacht dat hij samen met Malacia stevige duels gaat uitvechten.
NEC droomt hardop van Europees voetbal en misschien zelfs meer. De club uit Nijmegen staat derde in de Eredivisie, zit in de halve finale van de KNVB Beker en speelt attractief voetbal onder Dick Schreuder. Groot NEC-fan Jochem van Gelder kijkt met verwondering én vol emotie naar zijn cluppie.
In Sportnieuws.nl De Maaskantine deelt oud-Ajacied Alfons Groenendijk een hilarische anekdote over zijn samenwerking met Dennis Bergkamp. Toen Groenendijk net bij Ajax speelde, werd hij gelijk op zijn plek gezet door de legendarische spits, net nadat hij een prachtige goal maakte. "Hij kwam zo met dat vingertje naar mij toe."
De deelname van Royston Drenthe aan het televisieprogramma 'Nog 1 Keer Fit' had zijn leven een positieve slinger moeten geven, maar tijdens de opname-periode ging het helemaal mis met de oud-voetballer. Drenthe is nog altijd pas 38 jaar en kent een een bijzonder leven vol hoogte- en dieptepunten.
In de podcast Sportnieuws.nl De Maaskantine ontvangt Robert Maaskant elke week een bijzondere gast uit de voetballerij. Deze keer is dat Alfons Groenendijk. De oud-trainer van onder meer ADO Den Haag, Jong Ajax, Jong PSV en Excelsior, spreekt openhartig over zijn verdere ambities in het trainersvak en deelt heerlijke anekdotes voetballen met Dennis Bergkamp en een biertje drinken met scheidsrechter Mario van der Ende.
PSV heeft een medische update gegeven over de situatie van doelmannen Matej Kovar en Nick Olij. Beide keepers liepen afgelopen weekeinde in de aanloop naar het uitduel met FC Groningen (1-2) een blessure op, waardoor zij niet inzetbaar waren voor die wedstrijd.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!