🎥 | Atalanta en Zenit St. Petersburg winnen vroege Champions League-potjes

Bart van der Wijst • 22:38, 29-09-2021 / Laatste Update: 17:07, 06-08-2024
Bart van der Wijst • 22:38, 29-09-2021 / Laatste Update: 17:07, 06-08-2024

Atalanta en Zenit St. Petersburg hebben voor het eerst deze Champions League-campagne 3 punten gepakt. De Italianen wonnen op eigen veld van Young Boys, dat in de 1e speelronde nog knap van Manchester United won. Zenit versloeg in Rusland het Zweedse Malmö FF van trainer Jon Dahl Tomasson.

Atalanta, waar Marten de Roon 90 minuten speelde en Teun Koopmeiners inviel, was heer en meester in Bergamo. Toch bleef de openingstreffer lang uit. In de 68e minuut zorgde Matteo Pessina voor de enige goal.

Kat in 't bakkie voor Zenit

In Rusland vielen wat meer goals, in totaal kon het thuispubliek 4 keer juichen. 5 keer als je de rode kaart van Malmö-speler Anel Ahmedhodzic. Toen hij rood pakte stond Zenit overigens al met 2-0 voor door goals van Claudinho en Daler Kuzyaev. Aleksei Sutormin maakte de 3-0 en Wendel zorgde voor het slotstuk.

De goals