AZ-trainer Pascal Jansen denkt niet dat de onverwachte nederlaag in de Conference League (1-0 tegen Apollon Limassol) van invloed is op de topper van zondag tegen Feyenoord. "Zo labiel zijn we niet hoor", zei hij vrijdag op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd zondag.
Jansen is wel behoorlijk ontevreden over het verlies op Cyprus: "De afstemming in de eindfase was erg matig. In aanvallend opzicht zijn we echt tekortgeschoten." Ook over de tegengoal uit een corner was hij boos: "We hebben het daar nog voor de wedstrijd over gehad."
Tactiek
Of Jansen tegen Feyenoord net als tegen Ajax (2-1-winst) een tactische meesterzet uit zijn mouw schud, wil hij niet zeggen. "In principe gaan wij uit van onze eigen kracht. Maar Feyenoord is een interessante club met veel nieuwe spelers. Ze zijn een nieuw team aan het opbouwen en je weet dat dat zoiets met vallen en opstaan kan gaan."
Bazoer weer in de basis?
Tegen Apollon gaf Jansen Riechedly Bazoer voor de 1e keer een basisplek sinds zijn komst naar de club afgelopen zomer. Gaat hij ook tegen Feyenoord starten? "We zijn druk bezig om Bazoer weer ervaring op te laten doen op het middenveld, omdat hij de laatste jaren vooral in de verdediging speelde. Hij kan op verschillende posities uit de voeten."