Barça-voorzitter onthult het astronomische bedrag waar hij Frenkie de Jong voor kon verkopen

Barça-voorzitter onthult het astronomische bedrag waar hij Frenkie de Jong voor kon verkopen

Jeroen Rooseboom • 15:45, 21-10-2023 / Laatste Update: 11:16, 06-08-2024

Barcelona-voorzitter Joan Laporta heeft een bijzondere onthulling gedaan tijdens de ledenvergadering van de club op zaterdagmiddag. Volgens hem kon hij Frenkie de Jong voor 100 miljoen euro verkopen.

Bij die ledenvergadering werden de financiële cijfers van de club besproken. De Catalaanse club zit nog steeds in de problemen, dus er was best wel wat kritiek op de voorzitter, bijvoorbeeld van Jaume Llopis, oud-voorzitter van de club.

Beste Barcelona

"Maar hij weet dat het hier beter gaat sinds wij er zijn", ging Laporta daar tegenin volgens Voetbal International. "We zullen het beste Barcelona ooit weer te zien krijgen en bij tegenstanders zorgt dat voor paniek."

"We kunnen niet sportief beter worden als we financieel onze zaken niet op orde hebben", vervolgde Laporta. "We hadden de kans om Frenkie de Jong te verkopen voor 100 miljoen euro, maar dat hebben we niet gedaan. We wilden niet onze mogelijkheden om competitief te zijn verkleinen."