Bayern München heeft weer eens zijn suprematie getoond in de Bundesliga. Waar alle andere Duitse clubs zaterdag moeite hadden met score haalde de FC Bayern weer even uit, thuis tegen VfL Bochum. Het werd liefst 7-0 en uiteraard prikte Robert Lewandowski er weer eentje in.
De Poolse topspits heeft met zijn doelpuntje weer wat records aan diggelen gebroken. Hij heeft nu in 19 duels op rij (alle competities) gescoord voor Bayern en 13 keer op rij in competitiewedstrijden thuis. Allebei een record. En nog even dan heeft hij nog een record te pakken. Die van de meeste wedstrijden met een doelpunt op rij in de Bundesliga (Lewa staat nu op 15).
Ondertussen is Bayern weer een klasse beter dan de rest van de Bundesliga. Tot nu toe deze zaterdag kwamen 6 Duitse clubs niet tot scoren en alleen Augsburg maakte er 1 (1-0 gewonnen van Borussia Mönchengladbach). Bayern maakte er gewoon 7.
Bloederige brilstanden
1.FSV Mainz 05-SC Freiburg en Arminia Bielefeld-Hoffenheim eindigden in 0-0. Mark Flekken hield dus keurig zijn doel schoon bij Freiburg. Een vinkje van bondscoach Louis van Gaal.
Later op de avond maken 1. FC Köln en RB Leipzig er hopelijk wel wat meer van in hun onderlinge duel.
Bayern grijpt de koppositie weer voor even in Duitsland met 13 uit 5. Het VfL Wolfsburg van trainer Mark van Bommel heeft nog 1 wedstrijd tegoed en is nog zonder puntverlies.
)