Borussia Dortmund moet 75.000 euro aftikken van de Duitse voetbalbond omdat ze de coronaregels hebben overtreden. Dat gebeurde afgelopen zaterdag na de 4-0 winst in de Kohlenpottderby tegen eeuwige rivaal Schalke 04. Dortmund accepteerde zonder te zeuren de straf.
De spelersbus van de club werd na de wedstrijd zaterdag opgewacht door een stel uitbundige fans. Zij vierden de 4-0 overwinning en hielden daarbij geen afstand. Enkele Dortmund-spelers besloten het partijtje mee te vieren en dat mag natuurlijk niet. Ook droegen ze geen mondkapje in de bus.
"Het zou ook raar zijn als de spelers als wassen beelden in de bus waren blijven zitten als ze na zo'n zege worden opgewacht door fans", zei Dortmund-baas Hans-Joachim Watzke. "We moeten ons aan de regels houden, dus we accepteren de boete."