Go Ahead Eagles en SC Cambuur moeten het allebei doen met 1 punt erbij. Go Ahead Eagles maakte gedurende de wedstrijd net wat meer aanspraak op een doelpunt maar kreeg de bal er maar niet in. Via Isac Lidberg kwamen de meeste kansen voor Go Ahead Eagles. De nummer 12 en 13 van de Eredivisie bleven, net zoals op de ranglijst, in evenwicht. Het bleef 0-0.
In de eerste helft gingen de ploegen aardig gelijk op, in de 8e minuut schoot Remco Balk keihard op de lat voor Cambuur. Richting de rust was het juist Go Ahead Eagles dat dichtbij een treffer was. Lidberg kwam net te kort op een voorzet van Bobby Adekanye. Vlak daarna kopte Lidberg op goal maar die werd goed gered door Virgínia.
Thuisploeg pakt de overhand
Go Ahead Eagles regeerde in de 2e helft. Het was, op een enkele tegenstoot na, eenrichtingsverkeer richting het doel van Cambuur. Virgínia moest vaak in actie komen. Na een uur was het wederom Lidberg die de 1-0 op de schoen had, maar zijn bal rolde net naast. Het was het startschot voor het slotoffensief van Go Ahead Eagles. Een van richting verandert schot van Oliver Valaker Edvardsen werd ternauwernood uit het doel gehouden door Virgínia.
Daarna bleef Go Ahead Eagles puzzelen om door de Cambuurse muur heen te breken, maar zonder resultaat. Beide ploegen hebben 8 punten en staan 12e en 13e in de stand.
)