Problemen voor Bundesliga-sensatie SC Freiburg? Voormalig speler Garra Dembélé heeft de club ervan beschuldigd dat hij, in zijn tijd daar als speler, 'verboden pillen' moest slikken.
Dit zei de oud-international van Mali in de documentaire 'Destins-brisés' van het Franse medium L'Equipe. Dembélé speelde van 2011 bij Freiburg. Gedurende zijn tijd daar werd hij nog verhuurd aan het Chinese Wuhan Zall. In de docu doet hij een boekje open over de verboden praktijken.
Dopinggeval SC Freiburg
"Ik weet niet wat voor pillen het waren. Sommige waren groot, zo groot dat deze in mijn keel bleven steken. Als ik ze niet slikte, kreeg ik een boete." Freiburg gaf aan later met een reactie te komen. "Ik had een doosje, waar mijn rugnummer op stond. Na iedere training moest ik zeker 10 pillen nemen."
Dembélé speelde later nog in de Emiraten bij Dubai SCS en het Zwitserse Solothurn. Sinds 2017 speelde de 35-jarige aanvaller niet meer op het hoogste niveau. "Het enige dat ik weet, is dat ik in Duitsland dingen in mijn lichaam had die niet waren toegestaan." SC Freiburg staat momenteel 3e in de Bundesliga.