Club Brugge: hamstringblessure voor Bast Dost

Robert Hüsken • 11:10, 26-02-2021 / Laatste Update: 18:26, 06-08-2024
Club Brugge: hamstringblessure voor Bast Dost
Robert Hüsken • 11:10, 26-02-2021 / Laatste Update: 18:26, 06-08-2024

Bast Dost heeft in het Europa League-duel met Dinamo Kiev (1-0 nederlaag) een hamstringblessure opgelopen. De spits, die sinds zijn komst in de winterstop meermaals trefzeker was voor de Belgische club, moet de komende weken toekijken. Het is voor Club een nieuwe klap, na een corona-uitbraak en de uitschakeling in de Europa League.

Na een onschuldig hakballetje ging Dost neer, grijpend naar de hamstring. De zoveelste klap voor Club.

,,We kunnen veel verdragen, maar dit... ergens is er ook een einde”, aldus interim-trainer Rik De Mil. ,,Je zoekt een oplossing voor die vele coronagevallen, maar als Bas dan ook nog eens uitvalt. Op fysiek vlak hebben we enorm veel van de overgebleven spelers gevraagd. Dat heeft ons parten gespeeld. De ernst van de blessure is nog moeilijk in te schatten.”

>Bij Club Brugge spelen naast Dost ook de Nederlanders Noa Lang, Ruud Vormer, Tahith Chong en Stefano Denswil. Door het coronavirus zijn Lang en Denswil al even uitgeschakeld. Inmiddels is Club meer gehavend dan ooit. Na Hans Vanaken, Lang en Charles De Ketelaere staat nu ook de vierde belangrijke basisspeler mogelijk een tijd langs de kant.