Cristiano Ronaldo houdt Juventus met late goals in race om plek 2

Cristiano Ronaldo houdt Juventus met late goals in race om plek 2

Sjors Tanis • 21:54, 02-05-2021 / Laatste Update: 18:07, 06-08-2024

Cristiano Ronaldo heeft met 2 doelpunten in de slotfase zijn ploeg Juventus de 3 punten bezorgd tegen Udinese. In de 83e minuut benutte de Portugese superster een strafschop en in de slotminuut maakte CR7 ook de winnende: 1-2.

Juventus blijft dankzij de zege gedeeld 2e in de Serie A. De club uit Turijn heeft evenveel punten als Atalanta en AC Milan. Inter is al kampioen.

Vroege voorsprong Udinese

Nahuel Molina zette de thuisploeg na 10 minuten op voorsprong. Lange tijd bleef die stand op het scorebord staan, maar in de slotfase was daar Cristiano Ronaldo om zijn ploeg te redden van puntenverlies in de strijd om plek 2 in de Serie A.

Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd bij 'Juve'. Bij Udinese begon Bram Nuytinck in de basis en hij werd in blessuretijd vervangen door Thomas Ouwejan.