Dick Advocaat krijgt ook als Feyenoord zich officieel heeft geplaatst voor de poulefase van de Conference League geen premie van de club op zijn bankrekening gestort.
Advocaat, die vorig seizoen als trainer met Feyenoord de tweede voorronde van het nieuwe Europese toernooi haalde, meende daar eerder al vergeefs recht op te hebben. Feyenoord stelt dat áls de club zich inderdaad plaatst voor de poulefase er met een delegatie van de spelers zal worden gesproken om te kijken hoe ze kunnen meedelen in een deel van de opbrengst.
De spelers die vorig seizoen bij Feyenoord speelden maar inmiddels zijn vertrokken, zoals bijvoorbeeld Eric Botteghin en Steven Berghuis, delen dus ook niet mee.
'Bozenik en Antonucci blijven'
Arne Slot zal dat wel doen. De trainer stelde in Boras dat Robert Bozeník en Francesco Antonucci, spelers die niet op een basisplaats afstevenen de komende tijd, wat hem betreft niet op huurbasis elders moeten gaan spelen. "Tenzij ze niet met deze rol kunnen leven. Maar van beide spelers heb ik niets gehoord. En Antonucci is er niet, komt uit de eerste divisie, het is beter dat hij hier blijft om aan te pikken.’"
De trainer ontkende dat de komst van de Argentijn Valentin Castellanos van New York City FC aanstaande is. "Die naam heb ik weleens voorbij horen komen, maar het is niet concreet. Ik denk niet dat je hoeft te verwachten dat die speler naar Feyenoord zal komen."
)