Dick Advocaat is in beeld om de technische staf van FC Utrecht aan te vullen. Dit na het ontslag van René Hake. De club ziet in de 74-jarige Advocaat een klankbord voor de jonge, tijdelijke hoofdtrainer Rick Kruys.
Dat meldt het AD. Kruys blijft hoe dan ook eindverantwoordelijke tot het einde van het seizoen.
Bekend in Utrecht
Na het ontslag van De Jong in het seizoen 2017-2018 stapte Advocaat al als interim-trainer in bij Utrecht, waarmee hij de play-offsfinale won en Europees voetbal haalde. Ook als speler was Advocaat actief in de Domstad. Nu is hij in beeld om Kruys te ondersteunen tot het einde van het seizoen, een beetje zoals de trainer uit Den Haag destijds bij Feyenoord de zoekende hoofdtrainer Giovanni van Bronckhorst bijstond.
Advocaat heeft altijd goede banden onderhouden met grootaandeelhouder Frans van Seumeren en technisch directeur Jordy Zuidam. Ook als Advocaat niet besluit in te stappen, wil Zuidam een extern persoon aanstellen om de staf te completeren voor de rest van het lopende seizoen. Maar de clubloze Advocaat, die eind 2021 voor het laatst in functie was als bondscoach van Irak, staat niet onwelwillend tegenover een nieuw, kortstondig avontuur in het betaalde voetbal.
)