KV Kortrijk-coach Custovic is klaar met 'Ferencvaros-flirt' Didier Lamkel Zé

Trevor Wagener • 14:55, 09-11-2022 / Laatste Update: 14:02, 06-08-2024
KV Kortrijk-coach Custovic is klaar met 'Ferencvaros-flirt' Didier Lamkel Zé
Trevor Wagener • 14:55, 09-11-2022 / Laatste Update: 14:02, 06-08-2024

Voetballer Didier Lamkel Zé zal niet meer het shirt van Jupiler Pro League-club KV Kortrijk verdedigen. Het enfant terrible uit Kameroen heeft het verpest bij KVK-trainer Adnan Custovic. Het is niet voor het eerst in zijn loopbaan dat Lamkel Zé overhoop ligt met gezaghebbenden bij zijn club.

Vorige week gaf Lamkel Zé nog een hard interview aan RTBF. Hierin zij Lamkel Zé dat hij zijn huidige werkgever deze winter al wil verlaten. De buitenspeler staat voor een transfer naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Wil weg

"Ik heb een grotere uitdaging nodig om een hoger niveau te bereiken en mijn carrière nieuw leven in te blazen", zei Lamkel Zé over zijn tijd bij Kortrijk. Die woorden vielen slecht bij Custovic, die de voetballer dan ook niet opnam in zijn selectie voor het duel met KV Oostende.

"Gezien mijn kwaliteiten, ben ik beter dan Kortrijk", zei hij in het eerder benoemde interview. "Ferencvaros is een geweldige club. Het speelt elk jaar Europees. Ze wilden me al toen ik bij Antwerp speelde. Met 90 procent zekerheid kan ik zeggen dat ik in januari al naar Hongarije ga."