Engelse media prijzen Oranje-internationals Liverpool de hemel in: 'Al heeft hij ook geluk gehad'
i

Cody Gakpo (l) en Ryan Gravenberch. © Getty images

DELEN

Engelse media prijzen Oranje-internationals Liverpool de hemel in: 'Al heeft hij ook geluk gehad'

18:23, 05-10-2024 / Laatste Update: 18:31, 05-10-2024

Liverpool is het seizoen onder leiding van Arne Slot uitstekend begonnen en daar spelen zijn Nederlandse troeven een grote rol in. Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo maakten ook tegen Crystal Palace weer indruk op de Engelse media.

Van Dijk werd na de 0-1 zege al direct uitgeroepen tot de man van de wedstrijd en zowel The Sun als The Liverpool Echo geven de aanvoerder van Liverpool een acht. "Hij kreeg weinig tijd van Palace, dat hoog druk zette, maar kwam ook in balbezit geen moment in de problemen", aldus The Echo. "In de tweede helft was hij nog beter toen Liverpool wat onder druk kwam."

"Kalm als altijd en hij hoefde niet eens uit zijn eerste versnelling te komen", zag The Sun. De tabloid plaatste wel een kanttekening: "Hij had geluk dat hij aan strafschop ontsnapte toen hij Marc Guehi aan zijn arm trok." Dat moment zorgde op meer plekken voor verbazing en de uitleg van de VAR hielp daar niet voor iedereen bij:

Ryan Gravenberch

Gravenberch is één van de grote verrassingen van dit seizoen in de Premier League. Waar de middenvelder sinds zijn vertrek bij Ajax tot dit seizoen bij zowel Bayern München als Liverpool maar mondjesmaat aan spelen toekwam, is hij onder Slot een onbetwiste basisspeler. En terecht, zo toonde hij ook zaterdag weer aan.

The Sun geeft Gravenberch een acht: "Speelde diep en kon vanaf het middenveld ongestraft het tempo bepalen. Hij lijkt zich helemaal thuis te voelen in een Liverpool-shirt." The Echo houdt het op een zeven voor de man die zich ook deze week weer bij bondscoach Ronald Koeman mag gaan melden. "Hij was weer uitstekend in het vasthouden van de bal en het verplaatsen van balbezit. In de tweede helft had hij het iets moeilijker, toen de druk van de thuisploeg toenam."

Volgens Sky Sports was niet Van Dijk, maar Gravenberch de Man van de Wedstrijd. De veertienvoudig Oranje-international krijgt, net als Gakpo een zeven. Van Dijk moet het opvallend genoeg met een zes doen.

Dit is de vriendin van Ryan Gravenberch: één van de mooisten van Nederland onthult 'geheim' met Liverpool-kampioen

3 mei 2025, 18:37

In huize Gravenberch mag de champagne ontkurkt worden na het kersverse kampioenschap met Liverpool. Onder leiding van manager Arne Slot groeide Ryan Gravenberch uit tot een onmisbare steunpilaar voor het team, een prestatie die hem en zijn partner Cindy Peroti ongetwijfeld goed zal doen. Het stel is al jarenlang samen, maar ze bewandelt een heel ander carrièrepad dan de profvoetballer. Wat weten we over haar?

Cody Gakpo

Gakpo, goed de assist bij het enige doelpunt van de wedstrijd, kreeg zijn eerste basisplaats in de Premier League dit seizoen. Beide kranten geven de vleugelaanvaller een zeven. "Hij kwam een aantal keer sterk op over de linkerflank, gaf een assist en bleef ook verdedigend op de been", zag The Echo. "Zijn loopactie bij de 0-1 was slim, maar daarna raakte hij wat gefrustreerd", vond The Sun. "Een beetje jammer dat hij geel pakte bij een ruzie met Sarr."

Dit is de vriendin van Cody Gakpo: model Noa van der Bij houdt van spotlights én deelt regelmatig schattige babyfoto's

27 april 2025, 21:26

Noa van der Bij, de partner van Liverpool-aanvaller Cody Gakpo, heeft een bijzonder jaar achter de rug. Het jonge koppel beleefde hét moment van hun levens toen ze voor het eerst ouders werden, maar het jaar werd nog memorabeler dankzij Cody's triomf met Liverpool, waar hij het kampioenschap wist te veroveren. Dit weten we over Noa, de voormalige studente management.