Sparta Rotterdam speelt aankomende vrijdag redelijk gehavend de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen mede-subtopper FC Twente. De competitieverrassing uit Spangen mist de nodige spelers, en dat zijn niet de minste.
Zo kan oefenmeester Maurice Steijn op Het Kasteel sowieso niet beschikken over Jonathan de Guzman en Younes Namli. Het duo is geblesseerd. Bij dat groepje kunnen mogelijk nog de namen van Vito van Crooij en Joshua Kitolano worden toegevoegd.
Missende Sparta-spelers
Uitblinker Van Crooij raakte eerder deze week geblesseerd en bleef bij de training van woensdag uit voorzorg binnen. Middenvelder Kitolano is ziek, en thuis.
Na 13 wedstrijden staat Sparta knap 6e met 23 punten. FC Twente staat 4e met 3 punten meer (26), en heeft een voordeliger doelsaldo. Vrijdag is de aftrap om 20.00 uur.
Sparta mist - behalve De Guzmán en Namli - mogelijk ook Van Crooij en Kitolano tegen Twente. Zij zijn twijfelgevallen. Van Crooij raakte afgelopen week geblesseerd en bleef vandaag nog binnen, Kitolano ligt ziek op bed. #spatwe
— Tim Reedijk (@timreedijk) November 9, 2022
)