Het rommelde de afgelopen dagen flink bij Ajax. Marc Overmars, de technische man, nam ontslag omdat hij onder meer dickpics had gestuurd naar vrouwelijke collega's. Voor Ajax staat woensdag 'gewoon' een voetbalwedstrijd op het programma. Toch werd trainer Erik ten Hag gevraagd naar de situatie.
"Het zijn ongelooflijk slechte dagen geweest, dat is duidelijk", vertelde Ten Hag tegenover ESPN. "Maar uiteindelijk hebben we de ploeg zo goed mogelijk proberen voor te bereiden op de wedstrijd vanavond tegen Vitesse."
Schok
ESPN-verslaggever Jan Joost van Gangelen vroeg nog even verder naar de situatie Overmars. "Ik was totaal verbijsterd. Dit is rampzalig. Met name voor de gedupeerden, met name voor de vrouwen. Het leed wat ze is aangedaan, daar heb ik het moeilijk mee", aldus Ten Hag.
Ten Hag had wel contact met Overmars, maar wilde daar weinig over kwijt. "Dat is iets tussen mij en Marc", zei hij. "Wij zijn met iets heel moois bezig en dat wordt dan zo onderbroken. Het is heel zwaar en ik probeer me nu op de wedstrijd te richten."