Görkem Saglam schiet Willem II naar minimale zege op PEC Zwolle

Eimert Pruis • 00:54, 29-08-2021 / Laatste Update: 17:20, 06-08-2024
Görkem Saglam schiet Willem II naar minimale zege op PEC Zwolle
Eimert Pruis • 00:54, 29-08-2021 / Laatste Update: 17:20, 06-08-2024

Willem II heeft voor de 2e keer op rij gewonnen in de Eredivisie. De Tilburgers danken Görkem Saglam voor de overwinning. De Duitse middenvelder in vorm scoorde het enige doelpunt tegen PEC Zwolle: 1-0.

Willem II kende nog een valse start met een pijnlijke 4-0-nederlaag in eigen huis tegen Feyenoord. De fans waren furieus maar zullen na 2 overwinningen weer lekker slapen vannacht.

De eerste helft bood meteen al weinig vertier. Beide ploegen maakten een machteloze indruk. Namens Willem II miste Kwasi Wriedt in de beginfase een aardige kans. Slobodan Tedic kopte aan de andere kant naast vanuit een kansrijke positie. Bij PEC Zwolle viel middenvelder Pelle Clement halverwege de eerste helft geblesseerd uit. Chardi Landu was zijn vervanger.

1 hoogtepunt

Na de rust nam Willem II snel afstand van PEC. Na een vloeiende combinatie op de linkerflank tussen de Duitsers Derrick Köhn en Mats Köhlert belandde de bal voor de linkervoet van Saglam, die met links hard raak schoot, 1-0. Die mooie goal was misschien wel het enige hoogtepunt van het duel.

Willem II drukte na de openingstreffer niet door, maar PEC Zwolle miste de kracht, de kwaliteit en de overtuiging om nog iets aan de achterstand te doen. Met 6 punten beleeft de Tilburgse formatie een goede competitiestart.