Sturen we allemaal even een bedankje naar Finn Dahmen op Instagram? De keeper van Mainz gaf Jong Oranje zaterdagavond een heerlijk cadeautje. De doelman van Jong Duitsland had geen idee wat hij met een terugspeelbal aanmoest en gaf 'm toen maar in de voeten van Justin Kluivert. De aanvaller van RB Leipzig pakte dat cadeautje gretig uit: 1-0 voor Jong Oranje.
PSV jaagt zaterdagavond op eerherstel na de blamage tegen FC Volendam, maar begon allesbehalve goed aan het duel met sc Heerenveen. De ploeg van Peter Bosz mocht Matej Kovar danken voor twee reddingen, maar driemaal was scheepsrecht voor de Friezen. Lasse Nordas maakte op schitterende wijze de 0-1. Volg alle ontwikkelingen van PSV - Heerenveen hier live.
Ajax dacht met een fijn gevoel toe te leven naar het duel met NEC, maar plots was daar het dramatische nieuws rondom Vitezslav Jaros. Hij is de tweede Ajacied die tot het einde van het seizoen is uitgeschakeld. Daarnaast zijn er wel wat opstekers. Zo zal Youri Regeer normaal gesproken weer terugkeren en zit winteraanwinst Carrizo voor het eerst bij de selectie. Volg alles rondom het duel hier live.
Wim Kieft heeft in zijn column in De Telegraaf de gehele Eredivisie op de plek gezet. Hij laakt de kwaliteit van de algehele competitie en kijkt dan ook niet op van het schandalige verlies van AZ tegen FC Noah in de Conference League. "Het is kommer en kwel qua niveau en kwaliteit in de Eredivisie."
Oranje-icoon Sherida Spitse droeg jarenlang de aanvoerdersband, brak records en leek onverwoestbaar. Maar terwijl Sherida Spitse op het veld alles onder controle had, verloor ze die grip daarbuiten aan de online roulettetafel. In haar biografie 'Sherida, open kaart' vertelt de recordinternational voor het eerst hoe gokken een vlucht werd uit persoonlijke chaos. "Ik zocht afleiding, waardeloos."
Dit bekerseizoen gaat Maxim Hartman op zoek naar dé ‘Mr. Beker’ van de Eurojackpot KNVB Beker. De presentator volgt het toernooi op de voet en bezoekt de grootste bekerhelden uit iedere speelronde. In aflevering 4 bezoekt Maxim Velsen-Zuid voor een bezoek aan Daan Reiziger. De reservedoelman van Telstar blonk in de kwartfinale uit tegen Go Ahead Eagles en kroonde zich tot 'Mr. Beker' van deze speelronde.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!