FC Porto leek zondagavond hard op weg naar de 1e nederlaag van het nieuwe seizoen. De ploeg van Sérgio Conceição kreeg in de 84e minuut de 0-1 om de oren tegen FC Arouca. Toch kwam het, na een krankzinnig slot, nog enigszins goed: 1-1.
In de 90e minuut kreeg Porto een penalty, althans dat dachten ze. De VAR kwam echter op de lijn. Letterlijk. Scheidsrechter Miguel Nogueira moest met het hoofdkantoor bellen. De uitkomst: geen penalty. Dat zaakje duurde echter zó lang dat er 20 minuten blessuretijd kwam.
tekst gaat door onder de video
Hotseknotsbegoniavoetbal
In de 106e minuut, de 16e minuut van de blessuretijd, kwam er alsnog een pingel. Die werd door Wanderson Galeno keihard ingeschoten, maar Arouca-keeper Igancio De Arruabarrena ranselde de bal uit het doel. Toen de gelijkmaker niet meer leek te vallen, viel die alsnog. Met het motto 'pompen of verzuipen' probeerde de thuisploeg het nog 1 keer. Na een voorzet viel de bal uiteindelijk bij Evanilson, die de 1-1 maakte.