Bayern München heeft een minimale overwinning geboekt op Arminia Bielefeld. De Rekordmeister dankte Leroy Sané: 1-0.
Het duurde ruim 70 minuten voordat de Duitse aanvaller scoorde. Bayern was uiteraard veel en veel beter tegen de voorlaatste van de Bundesliga. Doelpunten bleven echter achterwege en ook een monsterzege, zoals de laatste tijd zo normaal is geworden in München, zat er ook niet in.
Wel greep Bayern weer de kop in de Bundesliga met 31 punten uit 13 wedstrijden. Borussia Dortmund, dat met 1-3 won bij Wolfsburg, volgt op 1 punt. Volgende week treffen de Duitse grootmachten elkaar.
Mooi was de avond in München dus niet, maar toch leverde het doelpunt van Sané een record op. Voor het eerst maakte namelijk een club 102 doelpunten in een kalenderjaar in de Bundesliga. Bayern heeft er nu 42 gemaakt dit seizoen en als het zo doorgaat wordt het ook minstens 102 doelpunten in het seizoen 2021-2022.
)