'Manchester United stuurt scouts naar Leverkusen voor Jeremie Frimpong'

Jeroen Rooseboom • 20:45, 24-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024
'Manchester United stuurt scouts naar Leverkusen voor Jeremie Frimpong'
Jeroen Rooseboom • 20:45, 24-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024

De goede prestaties van Jeremie Frimpong zijn niet onopgemerkt gebleven in Engeland. Erik ten Hag zou scouts van United naar Bayer Leverkusen hebben gestuurd om de 21-jarige Nederlander nader te bestuderen.

Dat meldde transferdeskundige Fabrizio Romano op Twitter. Overigens meldde Romano dat er veel clubs in Frimpong geïnteresseerd zijn, maar dat Manchester United graag deze slag zou slaan. Frimpong werd vorige week nog geselecteerd voor de voorselectie van het Nederlands elftal voor het WK in Qatar door bondscoach Louis van Gaal. Zijn carrière lijkt dus in een stroomversnelling te belanden.

5 goals

De verdediger maakt dit seizoen indruk bij Leverkusen. Hij speelde tot nu toe alle wedstrijden in de Bundesliga en scoorde daarin als rechter wingback al 5 keer.