De KNVB Beker geeft niet-Eredivisieclubs de kans om zich te laten zien tegen de beste. Het toernooi staat er om bekend dat er zo nu en dan een amateurclub weet te stunten. Dat gebeurde ook woensdagavond bij het duel tussen Almere City en Quick Boys. De Eredivisie-ploeg wil zich nu veronschuldigen aan de fans voor de 'wanvertoning'.
Het bekerduel tussen Quick Boys en Almere City verliep voor de thuisploeg als een droom. De amateurploeg uit Katwijk scoorde al vroeg in de wedstrijd de openingsteffer. Uiteindelijk won de Tweede Divisie-club met 3-0. Almere is hierdoor al in de eerste ronde van de KNVB Beker uitgeschakeld en kwam met een statement na het pijnlijke resultaat.
30 oktober 2024, 23:03
De amateurs hebben woensdag voor aardig wat stunts gezorgd in de eerste ronde van de KNVB Beker. Diverse clubs uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie werden uitgeschakeld op bezoek bij amateurclubs.
Op de website van de Flevolanders schrijft de club: "Het vertoonde spel en de uitslag waren ver ondermaats. Het team en de staf schamen zich voor de wanvertoning van gisteravond. Daarom hebben ze besloten om alle supporters die een ticket voor Quick Boys - Almere City FC hadden gekocht, volledig te compenseren. Deze supporters krijgen hierover via de mail bericht." In totaal gaat het om 149 verkochte kaartjes.
31 oktober 2024, 14:49
Barendrecht verraste vriend en vijand door NAC Breda uit te schakelen in de KNVB Beker. Brent Vugts schoot in de 94e minuut de 2-1 tegen de touwen en werd verkozen tot 'Man of the Match'. Voor velen was het echter reservedoelman Jomar Gomes die de prijs verdiende. Hij onderscheidde zich meermaals en dat zorgde na afloop zelfs voor tranen bij de hoofdrolspeler.
Degradatiekraker
Almere won vorige week pas voor het eerst in de Eredivisie, NEC werd met 1-0 verslagen. De ploeg staat op de zeventiende plek met zes punten. Ze kunnen dus flink wat support gebruiken. "We zitten nog steeds middenin een zeer belangrijke week. Die eindigt met de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk, aanstaande zondag om 16.45 uur. Ook bij die wedstrijd hebben wij de steun van onze trouwe supporters hard nodig. Juist nu! Het uitvak is bijna vol. Op naar zondag, opdat we weer samen kunnen juichen", schrijft Almere City verder.
De aankomende wedstrijd tegen Waalwijk wordt een echte degradatiekraker. RKC staat namelijk op de achttiende plaats met maar één punt, maar de ploeg heeft dus wel het thuisvoordeel zondag.
Alles over de Eredivisie
Check hier het laatste nieuws over de Eredivisie, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.
commentaar