Luis Suárez is definitief terug als speler bij zijn jeugdliefde Nacional. In de nacht van dinsdag op woensdag maakte de Uruguayaan zijn rentree op de vaderlandse velden. De 35-jarige aanvaller deed een kwartier mee tegen het Braziliaanse Atletico Goianiense (0-1) in de kwartfinale van de Copa Sudamericana.
Luiz Fernando maakte de enige goal. Toen stond Suárez nog niet binnen de lijnen. De aanvaller kwam zondag pas aan in de hoofdstad Montevideo. Hij wil zich in zijn vaderland voorbereiden op het komende WK 2022 in Qatar. Suárez tekende voor een halfjaar bij Nacional.
Loopbaan Luis Suárez
In 2005 debuteerde Suárez in het 1e van Nacional. Daarna begon zijn tocht door Europa bij Groningen, dat hem onder meer naar Amsterdams, Liverpool, Barcelona en Madrid leidde.
Ingresó Luis Suárez pic.twitter.com/5A6tJ6cv84
— Diana Piñeyro (@dianapineyro1) August 2, 2022