Newcastle knokt zich met 10 man naar puntje in degradatiekraker

Brian Vesseur • 23:26, 30-11-2021 / Laatste Update: 16:39, 06-08-2024
Brian Vesseur • 23:26, 30-11-2021 / Laatste Update: 16:39, 06-08-2024

Newcastle United ging als nummer laatst de wedstrijd tegen Norwich City in, pakte binnen 10 minuten een rode kaart, maar sleepte toch een punt uit het vuur! Even leek de ploeg zelfs te gaan winnen, maar Newcastle moet blijven wachten op de 1e overwinning in dit Premier League-seizoen.

In de 9e minuut kreeg Ciaran Clark al een rode kaart, voor het neerhalen van een doorgebroken speler. Norwich City profiteerde daar niet van. Het was juist Newcastle dat met 10 man op voorsprong kwam. Callum Wilson schoot na een uur spelen een penalty binnen. In de slotfase maakte Teemu Pukki op fenomenale wijze de gelijkmaker.

Door het gelijkspel blijft Newcastle op 2 punten van Norwich City. Norwich klimt nu wel over Burnley heen, maar die club heeft nog 2 wedstrijden tegoed.

Eigenaar

Als het goed is gaat Newcastle United zich na de winter flink versterken. De club heeft namelijk een steenrijke eigenaar gevonden, die de duurste spelers ter wereld naar de club kan halen.