Paris Saint-Germainster Neymar beleefde zaterdag een bijzondere avond in Bordeaux. Voor de Braziliaanse vedette had de wedstrijd duidelijk 2 gezichten. Met 2 treffers was hij qua voetbal de absolute baas in de 2-3 zege op Girondins Bordeaux, maar zijn gedachten waren vooral bij de overleden Braziliaanse zangeres MarÃlia Mendonça.
Neymar droeg zijn 1e goal op aan de overleden artiest. Mendonça kwam vrijdag op 26-jarige leeftijd om het leven bij een tragische vliegtuigcrash. Brazilië is in shock door het ongeval en ook Neymar kon het nieuws niet aanhoren. "Ik kan het niet geloven, ik weiger het!", schreef hij op social media.
Toen de sterspeler in de 26ste (!) minuut de openingstreffer maakte, rende hij naar de camera om zijn ondershirt te tonen. 'Ik zal voor altijd een fan van je zijn, rust in vrede MM', stond er op zijn shirt. Overigens maakte hij zijn 400ste goal uit zijn loopbaan.
Geen Messi bij PSG
Voor de pauze maakte Neymar op aangeven van Kylian Mbappé zijn 2e. Die laatste verzorgde op assist van Gini Wijnaldum de 0-3. Bordeaux kwam nog terug, maar onvoldoende om PSG een resultaat te ontnemen. Vedette Lionel Messi ontbrak op het veld.