Niet handig! 'Spelers van Rangers aanwezig op lockdownfeestje'

Brian Vesseur • 18:41, 15-02-2021 / Laatste Update: 18:30, 06-08-2024
Niet handig! 'Spelers van Rangers aanwezig op lockdownfeestje'
Brian Vesseur • 18:41, 15-02-2021 / Laatste Update: 18:30, 06-08-2024

Enkele spelers van Rangers zouden op de bon zijn geslingerd na 'een bijeenkomst'. Op dat feestje in Glasgow, de stad waar Rangers speelt, hebben in totaal 10 mensen een boete gekregen.

Rangers heeft meteen een onderzoek ingesteld. De club van coach Steven Gerrard zegt op Twitter: "We zijn ervan bewust dat er een vermeend incident is geweest, dat nu onderwerp is van een onderzoek. Voor de rest geven we geen commentaar."

Een woordvoerder van Police Scotland vertelde zijn verhaal aan Sky Sports News: "We ontvingen meldingen van een samenscholing bij een woning in Hayburn Lane, Glasgow om 01.10 uur op zondag 14 februari. Agenten waren aanwezig en de aanwezigen vertrokken. 10 mensen kregen een boete voor het overtreden van het coronavirusreglement", aldus de woordvoerder van Police Scotland. Het is niet duidelijk hoeveel Rangers-spelers op het feest aanwezig waren.

In Schotland gelden nog steeds strenge maatregelen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, waarbij het niet is toegestaan om je in een ander huishouden te mengen.