DELEN

Nieuw stadion Everton heeft een groot probleem: 'Het lijkt wel Old Trafford'

00:46, 06-12-2024 / Laatste Update: 00:46, 06-12-2024
Nieuw stadion Everton heeft een groot probleem: 'Het lijkt wel Old Trafford'
i

Everton Stadium. © Getty Images

00:46, 06-12-2024 / Laatste Update: 00:46, 06-12-2024

Everton is bezig aan het laatste seizoen in het oude vertrouwde Goodison Park. In 2025 wordt het in 1892 gebouwde stadion ingeruild voor een nieuw exemplaar Bramley Moore Dock. Al lijkt daar nog het nodige te moeten gebeuren.

Net als in Nederland is het aan de andere kant van Het Kanaal slecht weer en valt er veel regen. Dat was te merken in het nieuwe onderkomen van Everton, dat vanaf 2025/26 in gebruik gaat. Op sociale media is te zien hoe er liters water over de trappen stroomt. "Het lijkt wel Old Trafford", grapte een van de medewerkers. Het stadion van Manchester United kan de laatste maanden ook enorme regenval niet meer aan.

Everton maakt zich geen zorgen

Het is alweer de tweede keer in korte periode dat er een video verschijnt van het nieuwe stadion van Everton dat deels onder water staat. Dat gebeurde in oktober ook al eens. Toch is Colin Chong, de directeur van het project, niet bang voor de weersverschijnselen. "De rest van Liverpool zou kunnen overstromen, maar het voetbalstadion zou oké moeten zijn!", sprak hij in een podcast van de club.

Aanstaande zaterdag speelt Everton de laatste Merseyside Derby tegen Liverpool op Goodison Park. The Toffees bivakkeren net boven de degradatiestreep, terwijl de grote rivaal onder leiding van Arne Slot de trotste koploper is van de Premier League. Naar verwachting zullen er bijna 40.000 fans in het stadion zijn, waar vanaf volgend seizoen de capaciteit meer dan 52.000 is.

Alles over Premier League

Check hier het laatste nieuws over de Premier League, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.