PSV heeft de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van Feyenoord. In Eindhoven was PSV veel sterker voor NEC en het werd uiteindelijk 4-0. De ploeg van Peter Bosz komt daardoor op 12 punten en is dus nog steeds foutloos.
NEC wist niet wat het overkwam en het was een wonder dat het na een half uur nog steeds 0-0 was. NEC-keeper Jasper Cillessen hield veel tegen, maar aan de kopbal van Luuk de Jong uit een corner kon hij niets doen. 1 minuut later was de wedstrijd meteen beslist toen Noa Lang er 2-0 van maakte.
Penalty's na rust
PSV schoot voor rust bijna 20 keer richting het doel van Cillessen en NEC kwam tot niet 1 doelpoging. Na rust was PSV nog altijd veel sterker, maar de goals vielen uit 2 penalty's. De 1e werd erin geschoten door De Jong en de 2e werd benut door Ricardo Pepi.
De Amerikaan moest daar trouwens hard voor knokken, want ook Johan Bakayoko en de ingevallen Hirving Lozano wilden de pingel nemen. Tot grote onvrede van Lozano werd Pepi daarna aangewezen als nemer. Toen Pepi even later ook nog een keer de bal niet afspeelde, werd de Mexicaan helemaal woedend.
Champions League
PSV lijkt helemaal klaar voor het begin van de Champions League en dat is nodig ook, want PSV moet woensdag op bezoek bij Arsenal.
)