Retteketet AZ! In Alkmaar is een heerlijk Europees avondje bezig. AZ staat met 2-1 voor tegen Bodø/Glimt. Dat is dezelfde score als de Noren de vorige keer haalde boven de poolcirkel. En dus staat het 3-3 gelijk en is het spannend. AZ dankt Vangelis Pavlidis voor de gelijke tussenstand over 2 wedstrijden. De Griekse spits scoorde 2 keer.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
De familie Shukrula heeft een eerste stap naar verlossing gekregen. Weken nadat advocaat Vito werd gearresteerd op verdenking van 'deelname aan een criminele organisatie', komt hij nu op vrije voeten. Dat nieuws zal blij ontvangen worden, ook door zijn zus Shona, die een topscheidsrechter is bij de KNVB en UEFA.
Jong Oranje start donderdagavond aan het EK Onder 21 jaar, met een selectie vol Eredivisie-ervaring en talent. We spraken exclusief met oud-international Hedwiges Maduro over de titelkansen, ervaren leiders en de druk die bij dit jeugdtoernooi komt kijken. Ook uit hij grote zorgen over de topvoetballers van tegenwoordig.
In de Sportnieuws.nl-podcast De Maaskantine werd de man van het moment bij Oranje besproken: Memphis Depay. De spits schoot zich dinsdag op gelijke hoogte met Robin van Persie als topscorer van Nederland. "Een groot compliment naar Memphis, maar dan vooral naar zijn houding", spreekt Robert Maaskant zich uit.
De opvolger van Paul Simonis is binnen bij Go Ahead Eagles en dat ging sneller dan menigeen had verwacht. De clubleiding had zich goed voorbereid op het vertrek van de succesvolle trainer en wist al binnen enkele dagen zijn opvolger te strikken. Het gaat om een jonge coach die afgelopen seizoen indruk maakte in de Keuken Kampioen Divisie.
Kenneth Taylor kijkt terug op een bijzonder succesvol seizoen. De Ajax-middenvelder werd uitgeroepen tot Ajacied van het Jaar en speelt nu voor EK-winst met Jong Oranje. Ook op privégebied gaat het uitstekend: hij woont samen met influencer Jade Anna van Vliet. Het is een wereld van verschil met anderhalf jaar geleden, toen Taylor nog werd uitgefloten door de eigen fans. Dit is wat we over hem weten.
Vorig jaar wist het grote publiek nog niet wie Paul Simonis (40) was. Nu kennen ze hem als de stunttrainer die met Go Ahead Eagles de KNVB Beker won. Hij valt ook op door zijn rustige uitstraling, welbespraaktheid én het voetbal dat hij speelt. Dé reden waarom WfL Wolfsburg hem aannam.