Ajacieden, opgelet! Bij AS Roma zal Henrik Mkhitaryan volgende week mogelijk weer bij de selectie zitten. De Armeen zal nog niet in de basis beginnen, zei coach Paulo Fonseca zaterdag voorafgaand aan het Serie A-duel met Bologna.
Mkhitaryan is dan al terug bij de selectie, maar start op de bank. "Hij traint weer mee met het team, maar zal niet vanaf het begin spelen." Engelsman Chris Smalling is er sowieso niet bij tegen Bologna en ook de clash met Ajax is nog ver weg. "Het wordt waarschijnlijk moeilijk om Smalling er tegen Ajax weer bij te hebben", aldus de bekritiseerde Roma-coach.
Geen druk
Hij en zijn mannen verdedigen een 1-2 voorsprong in de kwartfinale van de Europa League. Daarbuiten ging het niet best. Fonseca stresste nergens om. "Mijn toekomst doet er niet toe, het heden telt en dat is Roma." Eerst Bologna, dan Ajax!