Sem Steijn is van ADO Den Haag naar FC Twente gekomen. De middenvelder maakte een lekkere entree in de Grolsch Veste door te scoren in het oefenduel tussen Twente en Schalke 04. Check de omhaal in de tweetvideo!
Twente won met 3-1.
Sem Steijn. 🤤
— ESPN NL (@ESPNnl) July 22, 2022
📺 ESPN
#️⃣ #TWES04 pic.twitter.com/hGD8w3U0p2
Sem Steijn is van ADO Den Haag naar FC Twente gekomen. De middenvelder maakte een lekkere entree in de Grolsch Veste door te scoren in het oefenduel tussen Twente en Schalke 04. Check de omhaal in de tweetvideo!
Twente won met 3-1.
Afgelopen! FC Twente wint onder het toeziend oog van 26.000 toeschouwers met 3-1 van Schalke 04. #twesch #fctwente pic.twitter.com/odZItSO8ii
— FC Twente (@fctwente) July 22, 2022
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
AZ en FC Twente beleven een moeizaam seizoen in de Eredivisie en richten hun pijlen daarom nu óók op het bekertoernooi. De Alkmaarders spelen zeker niet hun allerbeste wedstrijd, maar kwamen in de verlenging wel op voorsprong door een kiezelhard schot van Troy Parrott: 2-1. Volg alle ontwikkelingen hier live.
Het gaat niet goed met Feyenoord en dat doet bij iedereen die de Rotterdamse topclub lief heeft pijn. Maar nu heeft de crisis in De Kuip wel echt een dieptepunt bereikt. Directeur Dennis te Kloese is sinds zondag, toen Feyenoord kansloos met 3-0 verloor bij PSV, slachtoffer van strafbaar gedrag.
Jordi Cruijff heeft een belangrijke taak om als eerste uit te voeren nu hij officieel in dienst is als technisch directeur van Ajax: het aanstellen van een nieuwe trainer. De zoon van voetballegende Johan Cruijff zou er volgens Johan Derksen goed aan doen om het zichzelf niet al te moeilijk te maken.
Peter Bosz heeft op een persconferentie alle wilde verhalen over PSV de kop ingedrukt. De club vliegt door de competitie heen, kan verschillende records breken maar daar wil de trainer absoluut niet aan denken. Als hem vragen worden gesteld over volgend seizoen, grijpt hij in. "Dat is denigrerend."
Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft er de laatste maanden een behoorlijke puinhoop van gemaakt. De Rotterdammers staan al zeventien punten achter koploper PSV, terwijl ze ook uit de Europa League én KNVB Beker zijn. Voor columnist Hugo Borst genoeg redenen om zich kritisch uit te laten over Van Persie. Volgens Borst zijn er zelfs in de staf van Feyenoord twijfels over de manier van communiceren van de 42-jarige trainer.