Sevilla-doelman Dmitrovic reageert: 'Als iemand me aanvalt, verdedig ik mezelf'

Bart van der Wijst • 22:56, 23-02-2023 / Laatste Update: 13:17, 06-08-2024
Sevilla-doelman Dmitrovic reageert: 'Als iemand me aanvalt, verdedig ik mezelf'
Bart van der Wijst • 22:56, 23-02-2023 / Laatste Update: 13:17, 06-08-2024

In Eindhoven en bij Sevilla spreken ze schande van de actie van een PSV-fan die donderdagavond doelman Marko Dmitrovic aanviel. De veldbestormer sprong in blessuretijd over de boarding heen en viel de Serviër van achter aan. Een laffe actie. De doelman zelf reageerde na afloop ook.

"Ik kan me nog voorstellen dat hij boos was over het resultaat van PSV, maar als iemand me aanvalt, verdedig ik mezelf. Hij duwde me en hield hem bezig tot de beveiliging kwam. PSV is echt een geweldige club, maar ik denk dat ze een flinke straf zullen krijgen", zei hij via de clubkanalen.

Zijn coach was veel bozer. "Het is ontzettend erg dat dit is gebeurd. Ik vind het verontrustend, dit soort dingen moeten stoppen. Daar moeten we met z’n allen voor zorgen. In de toekomst mag dit niet meer gebeuren", foeterde Jorge Sampaoli.