Op Twitter klagen veel mensen over het getrommel bij PSV - Feyenoord. Tv-kijkers schijnen de trommel nogal hard te horen en voor sommige mensen is het geluid nogal storend. Valt het jou op?
Op Twitter klagen veel mensen over het getrommel bij PSV - Feyenoord. Tv-kijkers schijnen de trommel nogal hard te horen en voor sommige mensen is het geluid nogal storend. Valt het jou op?
Dacht ff lekker voetbal te gaan kijken.
— DutchBlue (@4EverBlue69) September 19, 2021
Maar we gaan weer lekker buiten zitten. #KutTrommel#PSVFEY
Kut trommel! Irritant #psvFEY
— Frank op den Dries (@Uncle_Franky1) September 19, 2021
Wat een kinderachtige hoempapa daar op de tribune. Niet om aan te horen die trommels! En ondertiteling vd liedjes zou geen kwaad kunnen... #PSVFEY pic.twitter.com/q6H7dEAriT
— MichaelMB (@mickeymike1971) September 19, 2021
#psvFEY kan iemand die Brabantse trommelmongool niet ff zijn trommel afpakken? Teringmalloot
— ᵒ ᵓ ʴ ᶛ ᵚ ™ (@marcoloco010) September 19, 2021
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Het zit Demy de Zeeuw niet mee. De ex-international van het Nederlands elftal ziet zijn opgerichte bedrijf failliet gaan. De voormalig voetballer van onder meer Ajax en AZ richtte in 2013 het merk BALR op en dat groeide in korte tijd uit tot een groot 'luxe lifestylemerk'. Maar dat succes ligt inmiddels ver achter het merk, blijkt wel uit een pijnlijke boodschap van een mede-oprichter.
Jadiel Pereira da Gama is pas vijftien jaar, maar zit nu al bij de selectie van PEC Zwolle. De piepjonge middenvelder heeft dan ook een stoute droom: het record verbreken van jongste speler ooit in de Eredivisie.
De schier onmogelijke missie van de Oranje Leeuwinnen op het EK vrouwenvoetbal heeft veel minder kijkers getrokken dan de openingswedstrijd tegen Wales. Nederland moest met drie doelpunten verschil winnen van Frankrijk om nog door te gaan naar de kwartfinales, maar verloor juist met drie goals verschil. De kijkcijfers tonen het weinige vertrouwen aan dat de fans thuis al hadden in de opgave.
De Oranje Leeuwinnen zijn uitgeschakeld op het EK. De speelsters vertrekken maandag een illusie armer naar huis. Het was een bewogen, maar uiteindelijk teleurstellend EK voor de ploeg van bondscoach Andries Jonker. Dit is het eindrapport van Oranje.
Na een dramatisch Europees kampioenschap voor de Oranje Leeuwinnen is bondscoach Andries Jonker opvallend eerlijk over het niveau van zijn team. Het teleurstellende toernooi, met grote nederlagen tegen Engeland (4-0) en Frankrijk (5-2), vraagt om een harde evaluatie. "Moeten we dan de olympische gedachte ventileren?", vraagt Jonker zich hardop af.
De Oranje Leeuwinnen hebben een bewogen en vooral tegenvallend EK achter de rug. De hoop op succes sloeg al vroeg om in teleurstelling na een pijnlijke 4-0 nederlaag tegen Engeland. Uiteindelijk zorgde de 5-2 verliespartij tegen Frankrijk ervoor dat het EK definitief voorbij was voor de Nederlandse ploeg. Sherida Spitse en Jackie Groenen nemen geen blad voor de mond als het gaat over het falen van het team. "Het is niet goed genoeg op dit moment."