Marco van Basten is nog steeds niet overtuigd van de kwaliteiten van Antony. De oud-superspits was vanaf het begin al negatief over de komst van de Braziliaan en hij ziet het nog steeds niet in hem zitten. "Hij maakt een goede goal, maar heeft ook veel balverlies. Hij is gewoon niet zo goed."
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
AZ ging was zondagmiddag op bezoek bij Fortuna Sittard. In het laatste Eredivisie-duel van 2025 wilden de Alkmaarders in het spoor van de top drie blijven. Maar na een knotsgek duel ging de ploeg van trainer Maarten Martens met lege handen terug naar huis. Eindstand: 4-3 voor Fortuna Sittard.
Feyenoord ligt uit de beker, staat elf punten achter op PSV in de competitie én moet alle zeilen bijzetten om nog door te gaan in de Europa League. Desondanks is Robin van Persie van mening dat er nog genoeg is om voor te spelen.
Joey Veerman heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd voor PSV gespeeld. Fenerbahçe wil hem maar wat graag overnemen aanstaande transferperiode en de geluiden uit Turkije zijn dat Veerman ook al rond is met de club. Na de wedstrijd van FC Utrecht hadden Peter Bosz en Mauro Jr. mooie woorden over voor hem.
Een zeer opvallend moment in de slotfase van FC Den Bosch - Vitesse. Scheidsrechter Jannick van der Laan voelde zich genoodzaakt om liefst zes gele kaarten in één keer uit te delen.
PSV gaat met een heerlijk gevoel de winterstop in. Met een mogelijke voorsprong van 12 punten op de rest van de competitie sluiten ze het kalenderjaar heerlijk af. Ivan Perisic besliste de wedstrijd met de 2-1 en trok daarna zijn shirt uit. Ook de trainer was verrast dat hij dat deed. "Dat is zijn onervarenheid", grapte hij op de persconferentie.