Vuurwerk schopt aanvangstijd van PEC Zwolle tegen Sparta in de war
i

Vuurwerk bij PEC Zwolle - Sparta ©ProShots

DELEN

Vuurwerk schopt aanvangstijd van PEC Zwolle tegen Sparta in de war

21:45, 30-11-2024 / Laatste Update: 21:45, 30-11-2024

PEC Zwolle tegen Sparta Rotterdam begon niet op tijd. Doordat er vuurwerk werd afgestoken, kon de geplande aanvangstijd van 21.00 uur niet worden gehaald. Het oponthoud duurde een kwartier.

De speaker in het stadion van PEC Zwolle riep de supporters op daarmee te stoppen en ook om een groot spandoek te verwijderen.

Scheidsrechter Ingmar Oostrom besloot de spelers van het veld te sturen terug naar de kleedkamer. Na ongeveer vijftien minuten vond hij de sfeer dusdanig dat hij het aandurfde de wedstrijd te laten beginnen. PEC Zwolle en Sparta staan in de onderste regionen in de stand.

Foto Proshots

Noordtribune

Het vuurwerk werd vanaf de noordtribune afgestoken. Sparta was er snel bij om op X te melden dat er geen Sparta-fans betrokken waren bij de pyro.